Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji i umawiania wizyt w lecznicy.

Zmiana ta usprawni pracę przychodni i sugeruje ją większość klientów. Dzięki niej nie będziecie Państwo czekać, gdy odbywa się zabieg lasero czy magnetoterapii lub zabieg chirurgiczny. Ze względu na moje uczestnictwo w specjalistycznych kursach dokształcających zdarza się też, że przychodnia w niektóre dni może być nieczynna.

Umówienie wizyty gwarantuje Państwu, że wizyta się odbędzie w danym dniu i o danej godzinie, a dla Państwa zwierzaka będę mieć odpowiednią ilość czasu.

Rezerwacja i odwoływanie wizyt – uprzejmie proszę o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Zarezerwuj wizytę wysyłając sms’a zawierającego dzień i zakres godzinowy w którym chcielibyście Państwo przyjść do lecznicy. Wizyta zostanie potwierdzona smsowo lub telefonicznie

1. Wizyty i zabiegi umawiamy dzwoniąc na nr przychodni 22 826 94 54 lub mailem na adres: laser4vet@gmail.com

2. Jeśli nie możecie Państwo przyjść na umówioną wizytę proszę o informację jak najwcześniej, najlepiej dzień wcześniej. W sytuacjach awaryjnych oczywiście można zadzwonić w dniu wizyty. Zarezerwowana wizyta blokuje możliwość umówienia w tym czasie innego pacjenta. W przypadkach nie powiadomienia o odwołaniu wizyty lub kilkukrotnego odwoływania wizyt nie będzie możliwości umówienia się na wizytę w przyszłości.

3. Osoby, które wolą przyjść bez wcześniejszego umówienia się zapraszam na wizyty jak dawniej, jednak pierwszeństwo będą miały osoby umówione.

4. Klientów przychodni, którzy potrzebują tylko odebrać receptę na kontynuację leczenia, proszę o informację wcześniej np. mailowo lub smsem jakie leki się kończą, tak żeby recepta czekała na odbiór.

Facebook