Konferencja RehabVET 2024
„Pacjent. Przebudzenie mocy”. Kiedy struktura zaburza funkcję.

Data: 22-23 czerwca 2024
Miejsce kursu: Wydziałł Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Pomorska 141/143, Łódź (wejście: od strony ul. Matejki; parking: wjazd od strony ul. Pomorskiej)

Serdecznie zapraszamy na III KONFERENCJĘ REHABVET!
W tym roku zapraszamy do rozmów o tym, jak struktura ciała wpływa na jego funkcję. I jak my możemy wpłynąć na strukturę i funkcję, aby przebudzić w pacjencie moc !

Naszymi przewodnikami w poszukiwaniu dobrych odpowiedzi będą:

 • Katie Lawrence, AHPR Vet. Phys.

  dyplomowana rehabilitantka weterynaryjna z 20-letnim doświadczeniem, a także dyplomowana wykładowczyni (RVC), szczególnie skupiona na kinezyterapii i fizykoterapii małych i dużych zwierząt, zabierze nas do swojego terapeutycznego świata, w którym walczy zarówno o “strukturę” jak i “funkcję”!

 • Aneta Bocheńska, dr n. wet.

  lekarz weterynarii i jedna z pionierek fizjoterapii i rehabilitacji zwierząt w Polsce. Dr Bocheńska podzieli się własnymi obserwacjami i sposobami postępowania z pacjentami z chorobą zwyrodnieniową stawów.

 • Vicente V. Calderón, dr n. wet.

  lekarz weterynarii, akupunkturzysta, anatom, wykładowca i autor książek

 • Piotr Szałański, dr n. med. i n. o zdr.

  fizjoterapeuta, znakomity specjalista terapii powięziowych. Twórca, wraz z Łukaszem Czubaszewskim, międzynarodowego wydarzenia na temat powięzi “Polish Fascia Symposium”, na którym specjaliści z całego świata dzielą się swoimi odkryciami w zakresie tej najbardziej zagadkowej tkanki – narządu, naszego organizmu.

 • lek. wet. Konrad Kalisz

  lekarz weterynarii, jeden z najlepszych specjalistów neurologii weterynaryjnej w Polsce. Dr Kalisz zaproponuje nam spojrzenie na strukturę poprzez analizę zaburzonej funkcji.

 • Jacek Mederski, dr. n. wet.

  lekarz weterynarii, chirurg ortopeda i neurochirurg. Człowiek do zadań specjalnych. Bezwzględnie oddany swoim pacjentom: specjalista z ogromnym sercem. Wie, że na sukces pacjenta pracuje cały zespół i nie wyobraża sobie współczesnej ortopedii i neurochirurgii bez procesu rehabilitacji.