RehabVET 2022 „Dni Fizjoterapii Weterynaryjnej”

Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzaki"  > Fizjoterapia i rehabilitacja >  RehabVET 2022 „Dni Fizjoterapii Weterynaryjnej”

Konferencja Rehabvet5 czerwca zakończyło się wydarzenie RehabVET 2022: Warsztaty i Konferencja, którą organizowałam wraz z lek.wet. Radosławem Marczakiem Przychodnia Weterynaryjna mVet.

 

Dr Vicente Calderon z Hiszpanii poprowadził warsztaty i wykłady z zakresu akupunktury weterynaryjnej. Podczas pierwszego dnia Konferencji zgłębialiśmy zagadnienia fizjoterapii chorób neurologicznych psów i kotów oraz zastosowanie termografii i akupunktury w rehabilitacji małych zwierząt wraz z prowadzącymi: dr  Vicente Calderonem, lek. wet. Konradem Kaliszem, Michałem Urgaczem, akupunkturzystą, CTTM, AcuMike.

 

Kolejny dzień poświęciliśmy patologiom ścięgien. W te zagadnienia wprowadzali nas: dr Aneta Bocheńska, mgr Adam Michoński Fizjoterapia Ortopedyczna i lek.wet. Michał Stelmaszyk SteelVet – Lek. wet. Michał Stelmaszyk.

 

Bardzo zależało nam na stworzeniu twórczej przyjaznej atmosfery i to się nam chyba udało, co widzimy po postach naszych Uczestników 😃

 

A wszystko to dla rozwoju fizjoterapii naszych małych podopiecznych 🥰🐶🐱

Facebook