Małe podsumowanie bieżącego roku :)

Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzaki"  > Aktualności >  Małe podsumowanie bieżącego roku :)

        Małe podsumowanie na koniec mijającego roku

Kalendarz chińskiDzięki Waszej pomocy dom znalazły: Śpioszek, Felek, Amir (Zezul), Zenek, Raszka i Lila. Jest też cała grupa zwierzaków, która znalazła domy dzięki pomocy osób takich jak p. Małgosia (12 psiaków !), obie panie Kasie, czy pan Seweryn i p. Agnieszka (super akcja odławiania małej koteczki, która zgubiła się na budowie – udało się zaangażować budowlańców w ratowanie małej sierotki, gratulacje ! I oczywiście Pinus Sylwestris, która dzielnie walczy o dobre domy dla uratowanych przez nią z tragicznych warunków psiaków. Także jeśli ktoś będzie Wam mówił, że ten rok był zły i beznadziejny, pomyślcie, że jednak wydarzyło się w nim wiele dobrego i to dzięki Wam. Uratowanie chociaż jednego zwierzaka to jest coś wielkiego, a nam wspólnymi siłami udało się pomóc naprawdę dużej grupie zwierząt !

Jeszcze raz dzięki za wspólne działania w Starym Roku i serdecznie proszę o wspieranie wszelkich inicjatyw na rzecz naszych braci mniejszych w Roku Nowym. Każde przekazanie informacji o zwierzaku szukającym domu daje mu realne szanse na nowe życie. Jeśli na waszej drodze stanie porzucony zwierzak, nie jesteście sami, dawajcie znać a zawsze jakoś będziemy starali się pomóc.

Wszystkim w Nowym Roku życzę, aby dobra energia towarzyszyła Wam i waszym zwierzakom cały rok, dużo radości, zdrowia i powodzenia w realizacji wszelkich planów ! 

Facebook