Kurs Laseropunktury i Laseroterapii Weterynaryjnej

Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzaki"  > Akupunktura >  Kurs Laseropunktury i Laseroterapii Weterynaryjnej

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z pierwszej z czterech części pionierskiego w naszym kraju Kurs Laseropunktury i Laseroterapii Weterynaryjnej. Uczymy się od najlepszych! Kurs prowadzi wybitny specjalista dr Uwe Petermann, wykładowca Niemieckiej Akademii Akupunktury, który od 1982 korzysta w terapii zwierząt (koni, psów, kotów) niemal wyłącznie z laseropunktury, laseroterapii i akupunktury, jest również autorem kilku podręczników z tej dziedziny. Mamy szczęście …
 
Kurs jest w Polsce pionierski, jesteśmy w naszym kraju pierwszą grupą zapaleńców, zafascynowanych efektami działania tych metod i rozpropagowaniem włączenia ich do leczenia chorób dużych i małych zwierząt. W krajach zachodniej Europy czy w USA aku/elektro/laseropunktura są certyfikowanymi, powszechnie stosowanymi metodami.
 
Metody takie jak akupunktura i jej odmiany (lasero, elektropunktura) stosowane przez doświadczonego lekarza są bardzo bezpieczne, często pozwalają na zmniejszenie dawek, bądź wyeliminowanie konieczności stosowania leków o wielu działaniach ubocznych (jak choćby sterydy). Co więcej działają w dobroczynny sposób CAŁOŚCIOWO na organizm zwierzęcia, przywracając w organizmie stan równowagi zaburzony chorobą. Jednym słowem lecząc przywracają jednocześnie zwierzęciu dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. W niektórych schorzeniach są w tej chwili praktycznie jedyną (co więcej prostą)metodą dająca szansę na wyzdrowienie (niektóre schorzenia neurologiczne).

Co istotne: akupunktura i nasza medycyna zachodnia nie wykluczają się, tylko współdziałają ze sobą, pozwalając osiągnąć optymalne efekty terapii.
 
Po więcej szczegółów zapraszam do działu Akupunktura.
 
Bardzo dziękuję firmie ProMora Polska, a szczególnie Państwu Annie i Leszkowi Rys za zorganizowanie kursu, jego wspaniałą i motywująca atmosferę oraz umożliwienie nam rozwijania umiejętności pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie akupunktury i laseropunktury. A także za udostępnienie niektórych ze zdjęć znajdujących się w albumie.
 
Miłego oglądania

Facebook