postheadericon Practical course of canine manual therapy and rehabilitation

RehabVet School


Serdecznie zapraszamy na unikalne szkolenie dotyczące terapii manualnej psów z Sabine Hárrer w dniach 12-16 czerwca 2019


W ciągu 5-ciu dni intensywnej nauki dowiecie się gdzie szukać przyczyny problemu: czy jest to problem kostno-stawowy, mięśniowy, czy też dotyczący nerwu obwodowego. Poznacie metody oceny i terapii stawów obejmujące moblizacje i stablizacje stawów oraz terapię tkanek miękkich.


Szkolenie skierowane jest do specjalistów rehabilitacji psów, fizjoterapeutów i lekarzy weterynarii (konieczna jest znajomość anatomii psów). Po ukończeniu szkolenia można od razu wdrażać techniki w terapię naszych psich pacjentów, nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt.Terapia manualna jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia chorób mięśniowo-szkieletowego psów, daje wiele satysfakcji i przynosi szybką ulgę.


Sabine Hárrer jest fizjoterapeutą ludzkim i specjalistą fizjoterapii psów oraz osteopatii psów, osobą o ogromnym doświadczeniu, którym chętnie się dzieli. Jest też autorką jedynej książki o terapii manualnej psów Manuelle Therapie beim Hund.


Wszystkie informacje dotyczące kursu znajdują się na stronie rehabvet.pl


Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmailby feather

Lubimy się :)
Przychodnia Weterynaryjna Radosław Marczak
Onkologia weterynaryjna